MINIVELETRH LITERATURY V ANGLICKÉM JAZYCE

Stejně jako v předešlých letech, kdy to bylo možné, přichází naše škola s nabídkou kvalitních knih v anglickém jazyce pro žáky, rodiče a přátele školy.

Miniveletrh literatury se bude konat dne 15. září 2021 8:00 – 14:00 a 16:30 – 18:00 před hlavním vchodem školy ve Školní ulici.

Z nabídky budou v prodeji zajímavé tituly pro první i druhý stupeň. Věříme, že si každý vybere a je možné, že i pro rodiče bude nabídka více než zajímavá.

Doporučujeme informovat se o nabízených knihách v rámci jednotlivých sekcí e-shopu prodávajících:

Pro starší a pokročilé celá kategorie: Advanced Readers – English Books for Children (kromě učebnic)

Zejména oblíbené jsou:

Adventure Stories and Amazing People – English Books for Children

Politics for Beginners – English Books for Children a dále z této série: Economics, Climate Crisis, Business, Money

Classic Stories And Fairy Tales – English Books for Children

Encyklopedie od nejrůznějších vydavatelů:

Encyklopedia – English Books for Children

pro starší: Welcome to Museum Series – English Books for Children

Urban Jungle – English Books for Children

přechod první/druhý stupeň: First Encyklopedia Series – English Books for Children

Pro mladší čtenáře pak:

Young Readers – English Books for Children

Pro první třídy activity books: Activity Books – English Books for Children

Pokusíme se zajistit i nabídku pomůcek pro žáky do výuky anglického jazyka – rozmanité hry, přehledy nepravidelných sloves, přehledy gramatiky aj.

Dále je možné, že bude k dispozici i širší nabídka z nakladatelství USBORNE, OXFORD UNIVERSITY PRESS aj.

Cílem námi pořádané akce je přiblížit širokou nabídku knih v anglickém jazyce, posílit motivaci návštěvníků, jak je moc přínosné umět si něco přečíst i v jiném jazyce než v českém. Posilovat naši jazykovou gramotnost se nám vždy vyplatí 😊 a také inspirovat zájem žáků i o jiné předměty vzhledem k různému zaměření nabízené literatury.

Vždyť učení se anglickému jazyku může být vlastně ZÁBAVA!!!

Moc se těšíme na Váš zájem a srdečně zveme všechny žákyně, žáky, rodiče a přátele naší školy!

Základní škola Řevnice

Školní 600