Podzimní brigáda na 1. stupni ZŠ Řevnice

Milí žáci, rodiče, přátelé školy.

V sobotu 6. 11. se od 9. 00 koná v areálu školní zahrady 1. stupně ZŠ Řevnice v Revoluční ulici podzimní brigáda.

Budeme moc rádi, když nám v tento den přijdete pomoci s podzimními pracemi na zahradě.

Plánujeme hrabání listí, prořez keřů a dosázení bylinkové zahrádky a naučné stezky. Na ní nám nyní ještě chybí některé rostliny. Pokud byste nám mohli některá semena nebo oddělky těchto rostlin z vašich zahrádek věnovat, informujte o tom mailem paní učitelku P. Flemrovou (flemrova@zsrevnice.cz). Seznam chybějících rostlin je uveden níže.

Hrábě, motyčky, zahradnické nůžky a nůžky na silnější větve vítány. Drobné občerstvení pro posilnění bude připraveno. Možnost opékání buřtů. Pečivo, tácky zajistí škola, buřty vlastní.

Předem děkujeme za účast.

Seznam chybějících rostlin

Bylinková zahrádka: