Parta šikovných matematiků opět skvěle reprezentovala naši školu

Koncem ledna se konalo okresní kolo Matematické olympiády v Černošicích. Probojovali se sem 4 žáci z 5. tříd- Antonín Šafrata, Adam Šebesta, Edvard Štoček a Matěj Gregor ( Matěj byl ale v době konání soutěže na lyžařském kurzu, a tak se nemohl zúčastnit).

Všichni 3 kluci se snažili a Eda Štoček byl dokonce úspěšným řešitelem! Eda nás letos již velmi úspěšně reprezentoval v Logické olympiádě.

Naši žáci 9. tříd nás opět velmi úspěšně reprezentovali. Aleš Gregor skončil na děleném 2.-3. místě!, Terezie Šídová byla na 4. místě, Tereza Kolečkářová a Veronika Vitoušková byly úspěšnými řešitelkami! Tato parta šikovných matematiků nás opakovaně úspěšně reprezentuje.

Gratulujeme všem žákům za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme hodně štěstí u přijímacích zkoušek!

M. Maříková