Výtvarná soutěž – Fabián

V únoru a v březnu probíhá na naší škole výtvarná soutěž. Jak jsme již informovali dříve, naše škola se zapojila do projektu Naučná stezka Řevnice.

Každá třída zpracuje do dubna za pomoci garantů obsah jednoho ze zastavení naučné stezky.

Návštěvníky stezky bude provázet symbolická postavička. Pro naši stezku byl vybrán brdský duch Fabián.

Úkolem žáků naší školy je tedy navrhnout vizuální podobu Fabiána. Z každé třídy budou vybrány tři návrhy, které budou očíslovány a vyvěšeny od 1. 3. do 4. 3. 2016 ve školní jídelně. Zde budou moci žáci pomocí hlasovacího systému dát hlas 3 obrázkům, které se jim budou nejvíce líbit. Hlasovat mohou i příchozí do ŠJ. Majitelé prvních deseti nejlepších obrázků budou oceněni. Z těchto deseti obrázků vybere komise složená ze zástupců školy, vedení města a MHŘ jeden, který bude následně graficky zpracován a stane se symbolem naší řevnické stezky.