Jak jsme si vedli na florbalových turnajích

Jak jsme si vedli na florbalových turnajích  Ašsk Praha – západ

Listopad je tradičně měsíc florbalových turnajů. Naše škola se zúčastnila turnajů ve všech kategoriích. Jako první s 1. stupně. Vedly si velice dobře, hrály naprosto vyrovnaný zápas s florbalisty Rudné (3:3). Bohužel, tento zápas je natolik vyčerpal, že jim nezbyly síly na čtvrtfinálový duel, podlehly družstvu z Nučické školy a skončily na 7. místě.

Chlapcům ze 6. a 7. tříd  se moc nedařilo. Ve skupině narazili na silné soupeře a ti je vyřadili z dalších bojů.

Lépe se vedlo družstvu starších žáků. Po velkých bojích ve skupině vybojovalo postup do finálových bojů a obsadilo v konkurenci devatenácti škol čtvrté místo.

Děvčatům se opět letos dařilo. Starší dívky podlehly až ve finále družstvu Rudné (2:0) a umístily se na krásném druhém místě.

Ani mladší děvčata se nedala zahanbit. Po pěti vítězstvích a jedné prohře na nájezdy (opět s Rudnou) obsadila děvčata výborné třetí místo. Zde musím zdůraznit, že družstva z Rudné jsou „profi týmy“a jejich podmínky  pro trénink  se nedají s našimi vůbec srovnávat.

Závěrem bych ráda všem poděkovala za jejich snahu a nasazení s jakým reprezentovali svou školu. FOTKY

V. Hrochová