Recitační přehlídka

Oznamujeme vám, že v ZŠ Řevnice se koná

Recitační přehlídka

Akce se uskuteční dne 8. 2. 2017 od 12.40 v učebně č. B 3, v prvním patře v budově 2.st. ZŠ ve Školní ulici.

Kdo se může přehlídky zúčastnit?

Máš rád(a) básničky, literaturu? Láká Tě vystupovat před publikem? Dovedeš spolužáky zaujmout svým mluveným slovem? Pokud ano, pak by mohla účast na přehlídce potěšit právě Tebe.

Co musíš pro svou účast udělat?

V dostupné literatuře je nutné vyhledat text, kterému rozumíš a který je Ti blízký (poezie, próza). S výběrem textu Ti jistě pomůžou rodiče, požádej paní učitelku…, třeba navštiv knihovnu. Nauč se vybraný text dobře nazpaměť. Natrénuj výborný přednes. Doba přednesu nesmí přesáhnout 7 minut.

V porotě se na vás těší paní učitelky Jiřina Dopitová, Eva Hanykýřová a Marcela Mourečková

Přihlásit k recitaci se můžeš osobně u paní učitelky Marcely Mourečkové (1.C) nebo e-mailem na adrese marcelamoureckova@seznam.cz  do 4. 2. 2017. Do přihlášky uveď své jméno, příjmení, třídu, do které chodíš, autora a název vybraného díla. Pro prvňáčky není přehlídka postupová.