Telnice – lyžák aktuálně

Zdravíme ze Zadní Telnice.

Dnes byl třetí krizový den, tak jsme lyžovali jen dopoledne a odpoledne šli na zdravotní vycházku do Adolfova. Počasí během cesty bylo dost nevyzpytatelné: sem tam nás potrápila nějaká ta pršosněhová průtrž, místy se na nás zase smálo sluníčko.

Také jsme dnes v rámci popeleční středy vyloučili z jídelníčku maso a pochutnali si např. na ovocných knedlících.

Večer si děti postavily rallye dráhu a uspořádaly jsme závody po družstvech ve foukání pingpongového míčku po dráze.

Domů se stále ještě netěšíme a to je dobré znamení. Foto

Ahoj, ahoj.

Zdravíme Vás z Telnice. Jak jistě všichni víte, dorazili jsme v pořádku a ještě ten den, tedy v neděli, jsme se rozdělili do družstev. Dnes už za sebou máme první den lyžování (snowboardování). Učíme se velmi rychle a naším cílem je být všichni v jednom – pochopitelně prvním, družstvu.

Večer si užíváme báječnou zábavu a je nám prostě fajn.

Na důkaz pár fotek zde