Koncert Klíčku

23.listopadu se děti z 1.-3. tříd vydaly na koncert do kina. Klíček slavil výročí 20 let od svého vzniku. Celá jeho historie je spojena s řevnickou školou od roku 1997, kdy nová paní učitelka Ludmila Chroustová začala tančit se svojí druhou třídou. Pan ředitel podporoval nový školní kroužek, škola dokonce částečně přispěla na pořízení nových krojů, také jsme měli k dispozici prostor na zkoušení. Po letech se ale soubor musel osamostatnit a založit vlastní spolek.

Klíček původně tančil jen folklorní tance, postupně se ale začal věnovat i muzikálovým tancům a zpracoval např. pásmo z Pomády nebo My fair Lady. V současnosti děti nejvíc baví scénické tance. A tak na koncertu mohli diváci spatřit kromě lidových tanců s poezií Vánoc nebo dětských her i Piráty, Pavouky,  Kolumbovu loď Santa Maria s novými osadníky a mnohé jiné. Koncert pokračoval večer pro dospělé. Některým dětem se tolik líbil, že přivedly ještě své rodiče a přišly večer znovu.

Na fotky z koncertu se můžete podívat zde