Matematický Klokan

I letos se žáci naší školy zúčastnili celostátní matematické soutěže Klokan.  A někteří opět předvedli skvělé výkony! Dařilo se hlavně páťákům, u kterých je znát, že se chystají na přijímací zkoušky. Nikola Skripnik dokonce dokázal napsat Klokana na plný počet bodů- 120! GRATULUJEME! Také Alžběta Bartáková, Anna Hynková – Krämerová, Pavel Hartmann, Jiří Ohnůtek dokázali získat přes 100 bodů. Jirka je dokonce teprve čtvrťák! V nejmladší kategorii se prosadili Matěj Baráček, Marie Zavadilová a Agáta Hüblová, kteří měli přes 80 bodů z 90 bodů možných. V kategorii Benjamín prvních 5 šesťáků porazilo sedmáky. Nejlepší byla Anna Mourečková. A v nejstarší kategorii pěkné výkony předvedli Radoslav Adamec a Vojtěch Palička.

Zvítězit však může vždy jen jeden. Proto si naši pochvalu zaslouží všichni ti, kteří s chutí počítali a snažili se získat co nejlepší výsledek. Gratulujeme.

Kategorie Cvrček

Baráček Matěj