Viděli jste někdy na vlastní oči Thálii? My jsme se jí dotýkali….

Dne 15. června 2015 proběhlo v rámci projektu „Celé Česko čte dětem“ čtení ve čtvrtém ročníku. Tentokrát byl hostem známý operní pěvec Aleš Briscein.  Pro děti si připravil knížku Malý princ od francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéry. Celé setkání bylo velkým zážitkem nejen pro děti, ale i pro nás pedagogy. Kromě poutavého čtení pan Briscein s dětmi hovořil o svém životě, kariéře a budoucích plánech. Děti měly spoustu otázek a pan Briscein na ně ochotně odpovídal více než dvě hodiny. Zlatým hřebem byla Thálie, prestižní ocenění udělované hereckou asociací, které náš host získal už dvakrát. Děti se s cenou vyfotily, dozvěděly se o ní zajímavé informace a možná někteří zatoužily mít něco podobného doma.