Podzimní burza ve škole

17.10. proběhla v jídelně řevnické školy tradiční podzimní burza. Netradiční proto, že ji pořádal spolek Kalamář a i výtěžek z této akce šel na jeho provoz. Již páteční příjem zboží naznačil, že burza bude úspěšná. Své věci nabídlo do prodeje 43 prodejců a opravdu bylo z čeho vybírat, o čemž se přesvědčili kupující, kteří v hojném počtu chodili již od prvních minut po otevření. Celkem se prodalo za 25.834,- Kč  a příspěvek pro Kalamář činí 6.577,- Kč. Tato částka je připravena na nákup her a vybavení pro Bezpečné místo. Děkujeme škole za poskytnutý prostor, který se ukázal pro takovouto akci naprosto ideální. Prodávající a kupující se mohou již nyní těšit na jarní burzu, kterou Kalamář pro vás uspořádá.