Zájezd do Anglie – nové info

Milí žáci a rodiče,
posílám nové informace o zájezdu do Anglie. Do Anglie pojedeme!!! Původně oslovené cestovní kanceláři Student Agency se nepodařilo zájezd zajistit – nesehnali partnerskou školu pro doplnění účastníků. Oslovila jsem tedy CK Boca z Pardubic. Ani tato kancelář nedokázala sehnat partnerskou školu, přesto jsme se na konání zájezdu domluvili. Pojedeme menším autobusem se 49 místy, který budeme mít pouze pro sebe, což zajistí velké pohodlí během cesty. Abychom však dokázali udržet původní cenu, rozhodli jsme se pro zkrácení zájezdu ze 7 dnů na 6. V programu jsme zachovali všechny nejatraktivnější památky. Pokud by pro někoho byla změna nepřijatelná, dejte mi, prosím, co nejdříve vědět. Za změny se velmi omlouvám, je to poprvé, co zájezd provázejí takovéto komplikace. Toto řešení si mi jevilo jako nejlepší, nechtěla jsem děti zklamat.
Do 3 dnů pošlu každému z účastníků osobní e-mail s výší doplatku a informacemi na cestu.
Informační leták naleznete ZDE
Přihlášku naleznete ZDE