Bruslení – 5.A

Ráno se scházíme ve škole a učíme se asi jednu hodinu. Pak se oblékneme a jdeme na vlak. Po příjezdu do Černošic se seřadíme do dvojic a vyrážíme z nádraží směr zimní stadion. (Vojta Špíchal) Blížíme se k “zimáku” a já se moc těším! A už jsme v šatně a navlékám si výstroj- konkrétně helmu, brusle, rukavice, beru si hokejku. Teď nás vidím na ledě a máme chvilku na “rozježdění”… To už k nám kvačí instruktor a říká, ať uděláme holubičku nebo dřepy. Rozvičili jsme se a máme malou pauzu. Po ní jsme zase na ledě. Když už zbývá do konce lekce jen patnáct minut, my kluci hrajeme hokej. Gól! Hurá, dali jsme gól! Ale v zápětí také jeden dostali… No, zápas dopadl celkem dobře. “Do šaten!”, říká paní učitelka. A tak se převlékáme a jedeme zpátky do školy. (Milda Frýdl) Fotky.