Co nás ve škole baví

Ve škole mne nejvíce baví tělocvik, protože rád sportuji. Na tělocviku hodně běháme a skáčeme a někdy si zahrajeme vybíjenou. Tu hrajeme všichni rádi, ale kluci by možná radši hráli fotbal a holky skákaly přes švihadlo. Dále mne baví informatika. Tam se učíme správně obsluhovat počítač. A ještě navíc máme dobrého pana učitele. Když jsme rychlí a zbyde nám čas, můžeme si sami něco dělat na internetu. (Matěj Vojtíšek)

Ve škole mne baví více předmětů. Nejvíce ale tělocvik. Jsem spíše sportovní typ a tak mi tělocvik dobře jde. Nejvíce dětí baví vybíjená a já jsem jedna z nich. Ve škole jsou pro mne důležití kamarádi! Nemohla bych chodit do školy sama, to by bylo strašné. V přírodovědě mne baví především učivo o zvířatech, o rostlinách jen trochu. Výtvarka mne moc nebaví. Raději si kreslím doma, to si mohu kreslit, co chci. (Verča Haňkovská)

Nejvíc mne baví výtvarná výchova, protože je to volnější hodina. Také mám ráda, když jdeme se třídou někam ven- třeba na hřiště, do kina nebo i do tělocvičny. Tělocvik je super- skáčeme přes kozu a hrajeme různé hry. Ve vlastivědě mne baví ukazování na mapě- hledání měst, zemí, moří, ostrovů, poloostrovů, pohoří a oceánů. Přírodověda je také fajn- učíme se o vesmíru, o zajímavých zvířatech a rostlinách. Prima je také kreslit do sešitu při čtení- můžeme si tam skoro nakreslit co chceme. (Julie Kuželová) Fotky.