Ekotým: Přespání ve škole

Jedenáct členů Ekotýmu se v pátek 1. 12. v 17.00 sešlo před školou, aby mohli využít delšího času na svou práci. Co vše jsme stačili?

Zahráli jsme si hry uvnitř i vně školy, zasmáli jsme se, stmelili jsme opět o něco více náš tým, upekli jsme buchtu Přiměřeně, přiměřeně a zjistili, že přiměřeně nebylo cukru. Ráno ke snídani jsme museli buchtu dosladit moučkovým cukrem.

Aniž by to byl náš cíl, dozvěděli jsme se i něco ze života světlušky a hlemýždě. Kromě výše zmíněného jsme, ale velký prostor věnovali diskusi o tom, co bychom chtěli ve škole zlepšit, jak předávat informace spolužákům, jak prezentovat náš tým spolužákům, jak dosáhnout co největší spolupráce v Ekotýmu a další. Myšlenek a nápadů bylo tolik, že jsme si je raději všechny zapsali a máme v plánu s nimi pracovat a nadále je rozvíjet.