Lyžák – Pec pod Sněžkou

Vážení rodiče,

ráda bych Vás seznámila s principem nákupu permanentek na LVK v Peci pod Sněžkou.

Všichni žáci nad 12 let se musí prokázat covid pasem (očkování, ochranná lhůta 180 dní po prodělání covidu nebo negativní PCR test ne starší 72 hodin). Platnost covid pasu se řeší ovšem pouze v den nákupu a v den nástupu na sjezdovku. Následně již nebude vyžadován.

Odjezd bude 23. 1. v 9:00 od školy. Prosím Vás, abyste s neočkovanými dětmi nebo dětmi, co nejsou v ochranné lhůtě po prodělání covidu (180 dní) a zároveň již dovršily 12rok věku, zašli na PCR v pátek nebo v sobotu. V neděli ráno je potřeba již mít výsledek testu. Mail, na který můžete výsledek testu poslat: galbava@zsrevnice.cz. Lze přinést i k busu v papírové podobě.

Cenu 7.280,- Kč zaplaťte prosím na č. ú.: 115-7963970247/0100. Do poznámky pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte + LVK1.

Platbu uhraďte prosím do 3.1. 2022.

Ještě jednou připomínám, že letos nebudeme žáky pojišťovat a zároveň doporučuji pojištění i na stornování zájezdu.

Seznam, co vzít s sebou, najdete na webu školy lyžařský kurz      Přihláška zde

S pozdravem Gabriela Galbavá