Matematický Klokan

Také letos se žáci naší školy ZŠ Řevnice zapojili do celostátní matematické soutěže Klokan. Letos jsme sice neměli žádného žáka s maximálním počtem bodů jako vloni, ale několik velmi zdařilých výsledků se povedlo.

V kategorii Cvček měli vítězové Ola Mizerovská a Jan Malec 74 bodů. V Klokánkovi pokořili magickou hranici 100 bodů tři žáci- Edvard Štoček měl 107 bodů a následovali ho Ema Gebauerová a Antonín Šafrata se 104 body. V kategorii Benjamín se přes 100 bodů přehouply Nora Nováková 108 bodů a Anežka Bočková 100 bodů. V nejtěžší kategorii Kadet měla vítězka Kristýna Kubátová 77 bodů., Antonín Boček 74 bodů.

Všem žákům děkujeme za báječnou reprezentaci naší školy! Znovu bych ráda připomněla oblíbené heslo: „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a užít si to!“

Děkuji tedy všem za aktivní účast.

M. Maříková