Miniveletrh anglické literatury

Dne 18. dubna 2018 proběhne v prostorách ZŠ Řevnice prodejní miniveletrh anglické literatury britského nakladatelství USBORNE.

Knihy v anglickém jazyce budou k dispozici pro žáky prvních až devátých ročníků od 9:35 do 14:00 hodin a dále i odpoledne v době konání konzultačních hodin od 16:30 do 19:00 hodin v přízemí hlavní budovy naproti učebně A3- laboratoře fyziky a chemie. Mezi třetí a šestou vyučovací hodinou budou mít žáci školy možnost se účastnit exkurze na tomto mini veletrhu včetně krátké besedy o přínosu četby v anglickém jazyce.

Nebude chybět poutavě psaná a velmi názorně zpracovaná odborná literatura týkající se zeměpisu, přírodopisu, matematiky, architektury aj., krásně ilustrované pohádky, povídky pro starší děti, knížky plné aktivit se samolepkami, knížky s možností poslechu nebo beletrie pro náročnější čtenáře.

S kompletní nabídkou knih je možné se seznámit předem na https://usborne.com/browse-books/.

Na základě výtěžku z této akce naše škola obdrží knihy zdarma do cizojazyčného čtenářského fondu a tyto nové knihy tak budou moci být inspirací ve výuce anglického jazyka.

Naší motivací je ukázat našim žákům, že anglický jazyk není na naší škole vyučován pouze za účelem správného vyplňování pracovního sešitu, ale že se opravdu může stát jejich dalším komunikačním prostředkem, který aktivně používají ve svém každodenním životě.

Srdečně vás tedy všechny zveme na námi připravovaný miniveletrh knih v anglickém jazyce u nás ve škole!!!