Pohár Rozhlasu

V úterý 10.5.16 a ve čtvrtek 12.5.16 jsme se zúčastnili atletických přeborů „Poháru Rozhlasu“. Při účasti 11 škol v chlapecké kategorii a 12 škol v dívčí kategorie 6. a 7. ročníků, mladší chlapci obsadili čtvrté místo. Zlatou medaili si odnesl Ondřej Tomek v běhu na 60 m a bronz Lukáš Zdráhal ve skoku do dálky. Mladší děvčata skončila na sedmém místě. Starší žáci  skončili při účasti 10 škol na šestém místě a medaili si odnesl Tomáš Král za třetí místo ve skoku do dálky. Starší děvčata dosáhla na „bednu“. Při účasti 10 škol obsadila děvčata krásné druhé  místo hned za družstvem Rudné. Dvě stříbra si odvezla Eliška Sudková za běh na 800 m a skok do výšky. Závody se vydařily, všichni se moc snažili a nálada byla výborná.

V.Hrochová