Archív

Úspěšní matematici a orientační běžci

Naši šikovní matematici

Koncem května vyrazila skupinka šikovných matematiků reprezentovat naši školu do okresního kola Pythagoriády. V nejmladší kategorii 5. tříd se Matouš Skripnik stal úspěšným řešitelem. Výborný výkon předvedl i Šimon Trop, žák teprve 4. třídy, kterému hranice úspěšného řešitele utekla jen o 2 body. V kategorii 6. tříd Petr Gabriel obsadil výborné 4.-5. místo a také byl úspěšným řešitelem. Naši sedmáci Adéla Strejčková a Vojtěch Zavadil byli také úspěšnými řešiteli. Všem GRATULUJEME!

Děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších úspěchů!

M. Maříková

Úspěšní orientační běžci

V květnu opět proběhl Krajský pohár Přeboru škol v orientačním běhu v Kladně. Po loňském vítězství naši žáci vybojovali úžasné 2. místo v kategorii 1. stupně ZŠ. Na úspěchu týmu se podíleli: Marta Geffertová, Evelína Bolinová, Magdalena Stará, Agáta Hüblová, Žofie Stará, Barbora Šenková, Vavřinec Krutský, Eduard Bolina, Kosma Balej, Vít Pavel, Noe Schlindenbuch, Jiří Ohnůtek, Fabián Svoboda, Šimon Pastva a Matouš Skripnik, který byl ve své kategorii na 1. místě!

V kategorii 2.stupně bojovala děvčata statečně a umístila se na 9. místě. Podařilo se nám obsadit jen 1 kategorii, a tak jim chyběly body pro celkové hodnocení. Reprezentovaly nás: Agáta Geffertová, Julie Leinweberová, Adriana Svobodová a Alžběta Maříková, která byla 2. ve své kategorii.

Všichni úspěšní orientační běžci jsou z řevnického oddílu Fenri. Moc gratulujeme a ať se daří i v dalších závodech!