Úspěšní orientační běžci

Dne 18.5.2022 se orientační běžci z oddílu Fenri Řevnice zúčastnili krajského kola přeboru škol v orientačním běhu Středočeského kraje. Žáci 1. stupně vybojovali fantastické 2. místo a žáci 2. stupně obsadili skvělou 3. příčku!

Za tým 1. stupně nás reprezentovali Kilián Skripnik, Jakub Šuster, Amálka Zamastilová, Hugo Hübl, Jan Šuster, Theodor Bartoň, Magdaléna Stará, Anička Knýbelová, Marlen Koubová.

V starším týmu startovali  David Slavíček, Vavřinec Krutský, Juraj Zamastil, Marta Geffertová, Nikola Kubásková, Elena Bartoňová, Šimon Knýbel, Filip Stříbrný, Jan Nývlt, Jakub Šejnoha, Agáta Geffertová, Adriana Svobodová, Julie Leinweberová.

Oba týmy získaly pro školu poháry.

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších úspěšných startů!

M. Maříková