Vítězný návrh Fabiána

Na ZŠ Řevnice proběhla výtvarná soutěž, kdy měli žáci namalovat návrh brdského Fabiána. Při školním hlasování bylo vybráno deset návrhů s největším počtem hlasů.

Z těchto deseti návrhů vybrala 15. března 2016 porota složená ze zástupců základní školy, vedení města a Mladého hlasu Řevnic jeden návrh, který bude následně graficky zpracován a stane se symbolem nově vznikající Naučné stezky Řevnice. Vítězným návrhem byl zvolen Fabián žákyně 2. třídy Aničky Fučíkové.

Při slavnostním vyhlášení obdrželi autoři deseti nejlepších návrhů z rukou paní ředitelky Škaloudové ceny a diplomy.

Další významná akce spojená s tvorbou Naučné stezky Řevnice bude v pátek 22. dubna 2016 v 11. hodin před vchodem nové přístavby školy. Všichni jsou srdečně zváni.

V tento Den Země dojde k slavnostní prezentaci návrhů všech třinácti zastavení naučné stezky, tak jak je zpracovali žáci ZŠ Řevnice za pomoci svých vyučujících a odborných garantů.

Fotky k nahlédnutí zde

Petra Flemrová