Vyprávění žáků ze 3.B

Co zažili žáci 3. B během měsíce září, napsali ve svých vyprávěních.

Jízda zručnosti

Ve čtvrtek 22. 9. jsme měli jízdu zručnosti v parku. Měli jsme různé disciplíny na kole. Jezdili jsme například na prkýnku nebo slalom.  Mezi další disciplíny patřily: zastav a houpačka. Houpačka je to, že je položený kámen a na něm leží prkýnko. Byly tam rozmístěné i dopravní značky. Moc se mi to líbilo.

Lucie Marešová, 3. B

Jízda zručnosti

Ve čtvrtek 22.9 jsme měli jízdu zručnosti v parku. Jezdili jsme na kole přes překážky a mně se líbila houpačka. Nakonec jsme se jeli do školy učit.

Jana Lyashuk, 3. B

Výstava

23. 9. jsme byli v Praze na výstavě hlavolamů. Stavěli jsme z kostek a občas si něco koupili. Ale hlavně jsme hráli hry. Mohli jsme jít ven svačit. Pak jsme viděli pokusy. Moc se mi tam líbilo.

Táňa Žatecká, 3. B

Výstava

23. 9. jsme byli já a moje třída na výstavě hlavolamů. Koupila jsem si pružinu. Hráli jsme si hry a dělali tam pokusy. Bylo to zajímavé.

Veronika Stříbrná, 3. B

Výstava

23. 9. jsme byli na výstavě hlavolamů v Praze. Moc se mi tam líbilo. Bylo dobré, že jsme si tam mohli koupit nějaké hračky. Skládali jsme si všelijaké hračky z dílků. Pak jsme na nádvoří pozorovali kouzelníka. Byla jsem moc ráda, že jsem tam byla.

Sofie Šindlářová, 3. B

Den české státnosti

Včera jsme měli na sv. Václava volno. Byli jsme na zahradě. Máma udělala štrůdl a odpočívali jsme. Lezli jsme také na strom. Moc se mi to líbilo.

Carmen Iraheta, 3. B

Den české státnosti 28. 9. 2016

Na svátek Václava jsem byla s kamarádkou Nikolkou na hřišti. Hráli jsme si tam na hrazdách. Já se tam bála udělat kotoul na tyči, i když mi Nikola pomáhala. Byly tam hezké prolézačky. Moc se nám tam líbilo.

Julie Jílková, 3. B

——a jeden originál zde