Založení Ekotýmu

Ve středu 18. 10.  se konala naše první schůzka Ekotýmu. Splnili jsme tak 1. krok programu Ekoškola. Sešlo se nás 19 členů za žáky (4. – 9. ročník) a dva členové za učitele, paní učitelka Mourečková a Flemrová. Tato první schůzka byla seznamovací a organizační. Domluvili jsme se, že se budeme scházet vždy na půl hodiny jednou za čtrnáct dní, počínaje  8. 11. Další schůzka je tedy 8. 11. od 14.00.

Členům se líbil návrh, že bychom mohli někdy uskutečnit i mimořádnou schůzku s výletem do okolí a s přespáním ve škole na Bezpečném místě.

Informace o dění a úkolech Ekotýmu  budou vyvěšeny na nástěnce u hlavního vchodu.

Všem zapojeným děkuji. P. Flemrová