Závody dračích lodí

Závody dračích lodí letos proběhnou 1. 5. (rezervujte celý den, je to státní svátek – středa) trénink bude v úterý od 16:30. Závody se konají na Berounce mezi Lety a Dobřichovicemi. Sraz budeme mít na trénink v úterý 30.4. v 16:20 u přístřešku na cyklostezce na kraji Dobřichovic směrem k Letům, čas srazu na závody ještě upřesním. V posádce máme ještě několik volných míst. Přihlášku si můžete vyzvednou u M. Maříkové nebo B. Pelcové, musí být podepsaná rodiči. Zúčastnit se mohou žáci a žákyně, kterým bude v době závodu více než 10 a méně než 15 let a umí plavat. Budete potřebovat oblečení na převlečení včetně bot, žluté tričko, vestu zapůjčíme. Pro účast na závodu je nutné si vyzkoušet pádlování na tréninku, jiné zkušenosti s jízdou s na lodi nejsou potřeba.

Potřebujete-li další informace, napište mi na pelcova@zsrevnice.cz